Приветствую Вас Гость | RSS Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

  Поделиться

  Меню сайту

  Вхід на сайт


  Пошук

  Календар
  «  Март 2021  »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031

  Корисні посилання
 • МОН України
 • Україномовний контент
 • ЗНВК№63 на YouTube
 • Інтерактивне навчання. Видавництво"Ранок"
 • ЗНВК№63 НА FACEBOOK
 • Запорізький навчально-виховний комплекс 63
 • Соціально-психологічна служба Запорізького навчально-виховного комплексу 63
 • ДОШКІЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ ЗАПОРІЗЬКОГО НАВЧАЛЬНО ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ №63 -СТОРІНКА НА FACEBOOK

 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

   

  Проект "Вчимося жити разом"

   

  Вітаємо шкільну громаду з визначенням нашого закладу учасником проекту " ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ" . 

  Європейський Союз (EU) та Дитячий фонд ООН (UNICEF) в Україні з листопада 2015 року розпочали новий проект «Діти миру», метою якого є надання психосоціальної допомоги дітям на сході України та забезпечення їх участі в освітніх програмах. Його складовою є проект «Вчимося жити разом», який реалізується у двох напрямах: формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання психосоціальної допомоги дітям, підліткам та родинам, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні. Виконавцями проекту є Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та Національний університет «Києво-Могилянська академія».



  ПРОЕКТ ПЕРЕДБАЧАЄ:

  - надання психологічної допомоги дітям, у т.ч. й з числа переселенців;
  - навчання дітей розв’язанню конфліктних ситуацій мирним шляхом;
  - розвиток у дітей життєвих навичок.

  ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ПРОЕКТУ

  Коли на сході України розпочався збройний конфлікт і величезна кількість родин з дітьми стали вимушеними переселенцями, виникло багато проблем з їхньою адаптацією на новому місці проживання. Частина дітей перебувала в стресі через побачене вдома, частина не могла звикнути до нової школи, вчителів, знайти нових друзів, у декого були усі ці та безліч інших проблем. 
  Тому представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні звернулося до Служби Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) по допомогу у фінансуванні проекту «Вчимося жити разом».
  Ця організація (Служба Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО)) фінансує операції з надання допомоги жертвам природних та антропогенних катастроф і конфліктів поза межами Європейського Союзу, а від 2012 року в Службі ЕСНО було започатковано ініціативу «Діти миру» для надання підтримки гуманітарним проектам для дітей у зонах конфлікту в різних країнах світу. Отже, проект «Вчимося жити разом» було ініційовано представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, а Служба Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО) в рамках своєї ініціативи «Діти миру» виділила на його реалізацію 800 тисяч євро. 
   В квітні, травні та червні представники від кожної області пройшли навчання під час Всеукраїнських тренінгів для тренерів (окремо для основної старшої; початкової школи та дошкільної освіти), а потім, у свою чергу, кожен з підготовлених обласних тренерів протягом літа навчатиме педагогів відібраних базових навчальних закладів (дитячих садків та шкіл) в своїй області. І вже з початку нового навчального року підготовлені вихователі та вчителі розпочали роботу щодо навчання учнів та вихованців з використанням розроблених матеріалів.

  Втілювати в життя цей проект в ЗНВК№63 будуть вчителі -Прихідько Тетяна Вікторівна, Мелещенко Олена Іванівна, вихователь дошкільного підрозділу закладу Железняк Ольга Олександрівна та практичний психолог Жестакова Катерина Павлівна, які пройшли тренінгові навчання за проектом "Вчимося жити разом" з отриманням відповідних сертифікатів. .

    

    

    

  Більш детальну інформацію можна отримати на сайтах:

  ПРОЕКТ "ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ"

  ПРОЕКТ "ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ" В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

  ПРОЕКТ "ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ" ДЛЯ ДІТЕЙ СХІДНИХ ОБЛАСТЕЙ УКРІЇНИ (РЕСУРСНІ МАТЕРІАЛИ)