Приветствую Вас Гость | RSS Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

  Поделиться

  Меню сайту

  Вхід на сайт


  Пошук

  Календар
  «  Март 2021  »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031

  Корисні посилання
 • МОН України
 • Україномовний контент
 • ЗНВК№63 на YouTube
 • Інтерактивне навчання. Видавництво"Ранок"
 • ЗНВК№63 НА FACEBOOK
 • Запорізький навчально-виховний комплекс 63
 • Соціально-психологічна служба Запорізького навчально-виховного комплексу 63
 • ДОШКІЛЬНИЙ ПІДРОЗДІЛ ЗАПОРІЗЬКОГО НАВЧАЛЬНО ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ №63 -СТОРІНКА НА FACEBOOK

 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  International Partnership

   

  Протягом останніх років ЗНВК№63 активно співпрацює з країнами Європейського Союзу, а також Південної та Східної Європи  в рамках шкільних міжнародних проектів:

  1)“Формування навичок здорового способу життя”

  Проект реалізується з квітня 2006р за сприяння Групи Помпіду Ради Європи, та підтримки благодійної організації “Люди в біді”(Словаччина). Автор проекту та тренінгів Річард Джон Айвс (керівник Англійської організації “Educare”) Країни-учасники: Румунія, Грузія, Україна, Росія;

  2)Міжнародна шкільна мережа “ Континент без кордонів ”.

  Проект реалізується з грудня 2006р. за підтримки Департаменту Міжнародних зв'язків (IKZ) Міністерства Освіти Австрійської республіки. Країни-учасники проекту: Австрія, Албанія , Боснія та Герцеговина, Чорногорія, Македонія,  Сербія, Росія та Україна.

  3)Екологічний проект “ Європейські школи задля живої планети ”.

  Проект реалізується з червня 2009р за підтримки Міністерства Освіти Австрійської республіки та неурядової організації WWF-ERSTE. Країни-учасники проекту: Австрія, Угорщина, Румунія, Сербія, Болгарія, Чехія, Словенія, Словаччина, Молдова, Росія та Україна.

  Мета участі  ЗНВК № 63 в реалізації міжнародних проектів полягає:

  - в цілеспрямованій діяльності щодо формування у дитини – підлітка мотивації на усвідомленій вибір здорового способу життя ;

  - в формуванні у учнів закладу об'єктивних знань щодо традицій, звичаїв, культури народів Європи та профілактиці ксенофобії та расизму;

  - в формуванні у учнів лідерських якостей, активної життєвої та громадянської позиції стосовно глобальних соціальних та екологічних проблем.

  «A Continent Without Borders»

  Запорізький навчально-виховний комплекс № 63 Запорізької міської ради Запорізької області протягом 2006-2015р.р . приймає участь в Міжнародному проекті «A Continent Without Borders» («Континент без кордонів»), що проводиться під егідою Міністерства освіти Австрійської Республіки і за сприянням Департаменту Міжнародних зв’язків – Interkulturelles Zentrum , який і здійснює фінансування даного проекту.

  Основна мета проекту – ознайомлення учнів шкіл, які беруть в ньому участь, з культурою, національними традиціями і звичаями країн учасниць – Македонії, Боснії і Герцеговини, Чорногорії, Австрії, Албанії, Сербії , Росії та України.

  Від України участь у даному проекті приймає лише наш заклад. Протягом вищевказаного періоду відпрацьовано наступні теми: «Різдво», «Великдень», «Я – моя школа – мій світ», що знайшли своє відображення у Міжнародних шкільних часописах.

  Протягом 2007-2015 р.р. делегація ЗНВК № 63 щорічно  приймала участь у семінарах , що проходили  у Відні (Австрія),Тирані (Албанія), Будві, Бієло Полє, Которі, Рожайє (Чорногорія) ,Сараєво (Боснія і Герцеговина), Кочані,Охрід (Македонія),Санкт-Петербурзі (Росія) та Запоріжжі (Україна) під час яких ознайомила представників освіти з вищевказаних країн з системою освіти і виховання в Україні. Були проведені низка інтерв’ю працівників закладу на телеканалах країн-учасниць проекту. В ході семінарів проводяться зустрічі з бургомістрами міст-господарів, членами урядів країн – учасниць.

   

  Партнери проекту:

  Elementary school
  „National hero Savo Ilic“
  Elementary school
  Krste Petkov Misirkov
  Elementary school
  Mustafa Pecanin
  Primary school
  “Edhem Mulabdić”
  Primary School
  'Nedakusi'
   

   


   

  Фотогалерея Відень:


  Фотогалерея Чорногорія:

   

   

   


   

  Фотогалерея Македонія. Кочані-Охрид:


   

   

   

   

  Фотогалерея Україна. м.Запоріжжя:


   

   

   

  Фотогалерея БОСНІЯ ТА ГЕРЦЕГОВИНА